ДИТИНІ 1 МІСЯЦЬ ВИЯВИЛИ НА УЗИ 2ММ ВОДИЧКИ
№808711 ДИТИНІ 1 МІСЯЦЬ ВИЯВИЛИ НА УЗИ 2ММ ВОДИЧКИ
Оля Жен., 25 лет. УКРАЇНА УЖГОРОД
11.09.2014 12:08
В 1 МІСЯЦЬ В ДИТИНИ ВИЯВИЛИ 2ММ ВОДИЧКИ ПРИЗНАЧИЛИ СОМАЗИН (1ММ ДВА РАЗ В ДЕНЬ)І ВІТАМІН Е( ПО 1 КАПЛІ ТРИ РАЗИ В ДЕНЬ) І ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ПРИЙТИ ЗНОВУ НА УЗИ. БУДЬ ЛАСКА СКАЖІТЬ, А ЯКА МАЄ БУТИ НОРМА ЦІЄЇ ВОДИЧКИ ? ВІДХИЛЕНЬ В ДИТИНИ НІЯКИХ НЕБАЧУ, ТІЛЬКИ ЗРИГУЄ ІНКОЛИ. ЧИ ПОТРІБНО ДАВАТИ ДИТИНІ ЦІ ЛІКИ?ДЯКУЮ!

Георгий Олегович. Врач ультразвуковой диагностики (педиатрия)
Пожалуйста, сформулируйте Ваш вопрос более корректно!
Время создания: 11 Сентября 2014 16:30
Елена Сергеевна. врач-невролог
А по- русски?
Время создания: 11 Сентября 2014 21:07
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Is it possible to write your request in Russian?
Время создания: 11 Сентября 2014 23:49
Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Онлайн-чат: https://t.me/psihoterapevt_onlayn
Доброго дня!
Діагнози у дитячій неврології по одній тільки описової частини інструментального дослідження НСГ (УЗД) - ніколи НЕ ВИСТАВЛЯЮТЬСЯ (на щастя!)!
Лікують не картинку на екрані апарату УЗД, а конкретного хворого. А конкретний хворий, це насамперед: неврологічний статус, конкретні скарги в анамнезі, знахідки при очному огляді, УЗД та інші допоміжні апаратно-інструментальні методи обстеження (ЕЕГ, МРТ тощо). Будь-які зміни показників при УЗД, без скарг і об'єктивних змін у нормально розвивається дитини, НЕ мають значення! Нейросонографія (НСГ, вона ж УЗД-дослідження головного мозку), всього лише орієнтовний (допоміжний) дослідницький метод, який дає змогу лише приблизно оцінити будову головного мозку, і побачити деякі грубі проблеми. При підозрах на серйозні проблеми (крововиливи, об'ємні утворення, вади розвитку) - однієї НСГ недостатньо, обов'язково призначаються уточнюючі і більш інформативні дослідження - КТ або МРТ. Важливо знати, що на НСГ не видно внутрішньочерепного тиску. Нейросоногарфия (УЗД) - показує виключно анатомічна будова головного мозку, і зовсім не є остаточним ДІАГНОЗОМ!
Для достовірних висновків про підвищеному внутрішньочерепному тиску, однією нейросонографії не достатньо, треба знати і візуально оцінювати всю клінічну картину. Відхилення в декілька міліметрів від умовних норм на бланку НСГ, не повинні вас лякати або насторожувати. Часто, це всього лише похибка самого методу дослідження. Окремий результат дослідження, без скарг на стан здоров'я і даних неврологічного огляду, ніякої інтерпретації не підлягає. Така картина може бути, як у абсолютно здорової, так і хворої дитини. Головний висновок: Необхідна тільки очна консультація та обстеження дитини, у компетентного, досвідченого і виключно ОЧНОГО дитячого лікаря-невролога!
Доброго здоров'я Вам, і вашому малюкові!
Время создания: 03 Ноября 2017 17:23