ПРОБЛЕМИ З КИШЕЧНИКОМ (ДИТИНІ 1 РІК 8 МІСЯЦІВ)

№176492 проблеми з кишечником (дитині 1 рік 8 місяців)
Юлия Жен., 27 лет. Украина Луцк
Доброго дня! Ми здали аналіз калу на дизбактеріоз, сину 1 рік 8 місяців. По даному аналізу відхилення норм є гемолізуюча мікрофлора - 40% Enterococcus та Е.Сoli зі зниженими ферментативними властивостями - норма 1*10в степені 5, а в нас 10 в степені 8. Скажіть будь-ласка, що це означає, чи це є небезпечно для дитини?
Смирнов Андрей Валерьевич. гастроэнтеролог
гастроэнтеролог
Вызывает нарушение пищеварения и формирование иммунитета. Лечите. Ищите причину.