ПРОБЛЕМИ ПЕРШОГО СЕКСУ

№815341 Проблеми першого сексу
Надія Жен., 20 лет. Україна Київ
Доброго дня!
Мені 20 років,дівчина.4 жовтня відбувся перший статевий акт.З наступного дня почалися не значні виділення які тривають і по цей день,навіть дуже маленькі,щось схоже на місячні,оскільки болить живіт як на місячні,але таких незначних виділень у мене ще не було.Під час сексу були обережні.До лікаря ще не ходила.Не знаю що це може бути.Можливо це такі місячні?Чи так там все загоюється? Будь ласка допоможіть
Прямая специальность
Оксана. врач общей практики - семейный врач,акушер - гинеколог. г.Днепропетровск.
врач общей практики - семейный врач,акушер - гинеколог. г.Днепропетровск.
Коли була попередня менструація? Що значить "були обережні" - тобто був перерваний контакт і сперма не попала в піхву? Виділення появились НЕ ЗРАЗУ після полового контакту, а тільки на слідуючий день? Якого кольору виділення? І це ще не всі запитання, які можуть допомогти встановити причину. Можливо, довго заживають розриви після дефлорації. Значно краще і правильніше сходити на очний прийом до гінеколога і не тільки на огляд і обстеження, а обговорити з лікарем, як вам краще за все безпечно та комфортно оберігатися від вагітності.