АРАХНОИДАЛЬНАЯ КИСТА ПРАВОЙ СИЛЬВЕЕВОЙ ЩЕЛИ

№634029 арахноидальная киста правой сильвеевой щели
Менсулу Жен., 26 лет. Казахстан Кызылорда
Саламатсыз ба Серик агай!менин жасым 26да,есимим Менсулу.Кызылорда каласында турамын.МРТ аппаратына тускенде « арахноидальная киста правой сильвеивой шели» деген диагноз койды,казир басым катты ауырады,көруім нашарлады,кейде ауа жетпей калады,тилим,колым,аягым жансызданып журуім киындап калады,кейде денемнин арбир жери шымырлап ашиды,басым катты айналгандыктан жалгыз журу мумкин болмай калды,МРТ снимкасын жане выпискам Астана каласында нейрохирургиялык орталыкка квота алу максатында запрос жиберилген еди,бирак ол жак кабылдамады «оз жагындагы невропотологке каралсын »деп,бирак ол кисиге ңкаралганымда маган тек кана бастын кан айналымын жаксартатын дарилер жазып берди еш комеги болмады,именно сол ауруды емдейтин дарилер бар ма?маган не истеуге болады?бир жолын айта аласыз ба?ойткени каттыыыы шаршадым.жауабыңызды асыга кутемин.алдын ала рахмет!
Прямая специальность
Серик Карибай. врач-нейрохирург
врач-нейрохирург
Саламатсызба Менсулу! Қолыныздан келсе Астанаға бір келіп маған көрініп кеткеніңіз дүрыс болареді.
Другая специальность
Сергей Евгеньевич Агеев. психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ  "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
выложите фотозаключения