АНГИОГРАФИЯ ВЕН ГЛАВНОГО МОЗГА
№551554 Ангиография вен главного мозга
Валерий Муж., 27 лет. Украина Киев
14.02.2012 19:30
Здравствуйте! Будьте добры, прокомментируйте, пожалуйста, результат ангиографии вен главного мозга.Привожу текст на языке оригинала: Верхній сагітальний синус нормального діаметру зі звичайно розташованими церебральними венами, які у нього впадають. Велика вена мозку, сагітальний синус – не змінені. Лівий поперечний синус шириною до 4мм, правий – до 8-14 мм. МР сигнал від лівого поперечного синусу з перериванням інтенсивності. В лівому сигмоподібному синусі та цибулині яремної вени відмічається різке послаблення інтенсивність МР сигналу. Глибокі мозкові вени нормально розвинені, кровоплин не змінений. Что значит: «МР сигнал від лівого поперечного синусу з перериванням інтенсивності» и «відмічається різке послаблення інтенсивність МР сигналу» Спасибо за разъяснение.

Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Всегда на связи: https://t.me/psihoterapevt_onlayn
Это не диагноз, а описание анатомического строения сосудистого русла.
Время создания: 03 Августа 2019 10:38