КАСАТЕЛЬНО БОЛИ ВНИЗУ ЖИВОТА

№776136 Касательно боли внизу живота
Жаке Муж., 47 лет. Казахстан Астана
Ассалаумалейкум Серик Карибай.Мен сонгы 5 жыл бойы белимнен сол аягым бойынша нояып етип куыкка дейин ауырган. сосын урологтен дарис алып ол мени невропотологке жиберди Одан болмаган сон иглотерапия алдым казир мине вниз живота куыкка дейн ауырып жур Енди не истеуге болады айтынызшы
Прямая специальность
Елена Сергеевна. врач-невролог
врач-невролог
А по - русски?)
Другая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
К врачу казаху.
Прямая специальность
Психотерапевт онлайн ™. На этом сайте более не консультирую, так как администрация сайта занимается обманом. Будьте бдительны, и не оплачивайте VIP вопросы!
На этом сайте более не консультирую, так как администрация сайта занимается обманом. Будьте бдительны, и не оплачивайте VIP вопросы!
Сәлеметсіз бе!
Өкінішке орай, бұл сұрақтарға, сіз бәс алдында консультанттар өз хатында - болжамайды сырттай кеңесті интернет арқылы. Егер қажет дәл көзбе-көз қарау білікті дәрігер-невролог және кешенді неврологиялық тексеру, оның ішінде аппараттық-құралдық әдістерімен көмектесетін ғана емес, анықтауға, диагнозы, бірақ қол ұшын беріп, барынша тиімді терапевтік тактикасын одан әрі. Сіздерге мықты денсаулық!