ДОПОМОЖІТЬ!
№785394 Допоможіть!
Юлія Муж., 29 лет. украъна Луцьк
16.05.2014 17:20
Доброго дня! Вибачте що вас турбую, але в мене наболіло одне питання. У 2011 році я народила дитину, вагітність проходила добре, а після пологів мені сказали що потрібно робити антирезусний імуноглобулін ( оскільки в мене група крові 2-, а дитина 3+) ввели мені цей укол і в мене зразу ж піднялася температура 37 і 3. Через тиждень попухли ноги і стали сильно боліти, де я тільки не була ніхто нічого не міг сказати. Через рік сказали зробити електронейроміографію, виявилось що це демієнілізуюча полінейропатія . ЕМР – голови показало все добре. Лікувалась нейромідином, келтіканом, нейробіонт та енат. Трішки менше почали боліти ноги. Слабості як такої немає. Затерпання зрідка. Скажіть будь ласка чи це все міг спричинити укол? Не хочеться бути інвалідом 29 років. І чи виліковується демієнілізуюча полінейропатія? Вже пройшло три роки, а хвороба так і не відступає. Дякую вам! З нетерпінням буду чекати відповіді.

Зайцев Сергей Владимирович. невролог, врач высшей категории, кандидат медицинских наук, сайт http://nervos.ru
Напишите,
каково мнение вашего лечащего невролога во время очной консультации?
Более подробно опишите: что беспокоит на сегодняшний день? Целесообразно
уточнить вопрос, применяя общепринятую схему: "ПРАВИЛА ЗАОЧНОЙ КОНСУЛЬТАЦИИ".
Пожалуйста,
будьте добры, найдите возможность писать по-русски, от этого зависит
качество ответа.
Время создания: 16 Мая 2014 21:46
Елена Сергеевна. врач-невролог
Напишите по- русски.
Время создания: 17 Мая 2014 09:48
Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Онлайн-чат: https://t.me/psihoterapevt_onlayn
Доброго дня.
Ваше нинішній стан називається - радіологічно ізольований синдром (або кажучи іншими словами, безсимптомний розсіяний склероз). Це знахідки на МРТ, змушують припускати розсіяний склероз у пацієнтів, які не мають ні симптомів, ні вказівок на їх розвиток раніше. Насправді, цей стан переходить у розсіяний склероз приблизно у третини осіб. Зважаючи підвищеного ризику розсіяного склерозу, радіологічно ізольований синдром - вимагає періодичного та динамічного спостереження у невролога.
На сьогоднішній день не існує будь-якого одного діагностичного методу (наприклад, специфічного аналізу крові чи ліквору), який дозволив би фахівця відразу визначити розсіяний склероз. Неврологи використовують комбінацію з наступних методів:
- МРТ
Історія хвороби
- Неврологічний огляд