ПОЯСНЕННЯ МРТ, ЯКЕ ПОДАЛЬШЕ ЛІКУВАННЯ?
№837320 Пояснення МРТ, яке подальше лікування?
Анна Жен., 58 лет. Україна Умань
01.02.2015 19:44
Доброго часу доби!Зробила обстеження, потребую кваліфікованої консультації!Що означають результати і наскільки вони погані?Мені 58років! Результати дуплексного сканування артерій і вен нижніх кінцівок:УЗ ознаки - ангіопатія магістральних артерій обох нижніх кінцівок, зменшення швидкісних показників кровотоку, звуження просвіту не виявлено, ознак внутрішньопросвітних утворів не виявлено. Магістральна форма варикозної хвороби обох нижніх кінцівок в системі ВПВ(область гомілки) та МПВ, ектазіяпередньомедіальних, задньомедіальних протоків ВПВ гомілки та ектазія основного стовбуру та притоків МПВ, просвіти вен вільні, компресія просвітів повна, клапани спроможні.Заключення МРТ:МР- признаки дисциркулярной енцефалопатії ІІа ст.Остеохондроз МПД С3-С7, ускладнений протрузіями. (маю проблеми з печінкою - хронічний Гепатит С).Яке лікування?

Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Онлайн-чат: https://t.me/psihoterapevt_onlayn
Доброго часу доби, Вам Анна.
Як правило, навіть при своєчасному лікуванні на даній стадії захворювання продовжує прогресувати, хоча і повільніше. З віком клінічна симптоматика наростає, приводячи до виникнення повторних ішемічних атак, приєднання інших судинних патологій. Тому зазвичай при діагнозі дисциркуляторна енцефалопатія 2 ступеня присвоюється інвалідність не нижче другої групи.
Посилення циркуляції крові в тканинах мозку. Для цього використовуються спеціальні препарати: ноотропіл, солкосерил, трентал, танакан, кавінтон.
Зменшення в'язкості крові (Аспірин, Тиклид, Інстенон).
Зняття гіпертензивного синдрому за допомогою антагоністів Са та бета-адреноблокаторів (Фіноптін, Атенолол, Нимопидин);
Гиполипидимеческая терапія (нікотинова кислота, Клофібрат).
Фізіотерапевтичні процедури, такі як електрофорез сульфату магнію та еуфіліну на комірцеву зону, електросон, гальванічний комір по Щербаку, електрофорез але-шпи по Бургиньону, гіпербарична оксигенація.
Время создания: 02 Февраля 2015 11:15