ЦЕНТРАЛЬНА СЕКВЕСТРОВАНА ГРИЖА В ДИСКУ В СЕГМЕНТІ L5-S1
№852776 центральна секвестрована грижа в диску в сегменті L5-S1
Денис Муж., 37 лет. Україна Івано-Франківськ
24.04.2015 11:39
Подскажите как лучше поступить. Сделал мрт. В сегменте L5-S1 дорсальне центральне секвестроване випинання диску з поширенням секвесту лівобічно парамедіально, краніально, розмірами: 1.0*1,1*1,8 см, що спричиняє стенозування просвіту хребтового каналу з компресією його структур.
ВИСНОВОК: остеохондроз нижнегрудного та поперекового відділу хребта. центральна секвестрована грижа в диску в сегменті L5-S1. Дегенеративний стеноз.
З основних сибтомів: затекла частина лівої стопи (мізинеч) і спазм ікраножного мяза

Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Онлайн-чат: https://t.me/psihoterapevt_onlayn
Привіт Денис.
Для кваліфікованої відповіді на поставлені Вами питання, необхідно дивитися самі знімки МРТ-дослідження, а в ідеалі - був би перегляд диска з записом.
Папку з диском МРТ одним файлом цілком - переписати в комп'ютер, потім архівувати в архів rar (права кнопка миші) одним файлом, далі завантажити в один з файлообмінників http://files.mail.ru або http://disk.yandex.ru або https://accounts.google.com, надіслати на електронну пошту посилання для скачування.
Для зручності скачування та скорочення часу на цю маніпуляцію, якщо є скани виписок, аналізів, висновків фахівців, МРТ і КТ, фотографії і т. д., то також помістіть всі ці файли в ОДНУ папку і архівуйте.
Надіслати на ел. пошту безпосередньо архів або як вкладення до листа, або через файлообмінник, якщо обсяг інформації не перевищує 10 Мб.
Время создания: 24 Апреля 2015 16:33
Амир Муратович Мереджи. Нейрохирург, кандидат медицинских наук
Вам необходимо хирургическое лечение - удаление грыжи.Возможно чрескожное малоинвазивное удаление такой грыжи.
Время создания: 25 Апреля 2015 08:16
Мельченко Семен Андреевич. нейрохирург, Центр нейрохирургии имени Н. Н. Бурденко, Москва
Здравствуйте, пришлите снимки на почту melchenkos2014@yandex.ru
Время создания: 27 Апреля 2015 13:15