ес түссіз құлау
«Неврология и нейрохирургия / Нейрохирург»
Вопрос №634703 :: (06.11.2012 15:17) :: Ответов: 2; Комментариев: 0
Айгүл
Жен., 38 лет.
Қызылорда
Маған жоғары қан қысымының пайда болғанына 7-8 жыл болды. 5-6 жыл бұрын бірінші рет ес-түсімді білмей құладым. 2жыл өткен соң тағы құладым, барлығы 4 рет құлаппын. Бірақ давлениемді өлшегенде раб давлением екені белгілі болады. 1 айдай жақсы жүремин, сосын 1 аптадай ауырамын, ауырғанда басымның ұстамасы ұстап, өз атымды да ұмытып қаламын. 5 минуттай уакыт өткенде тарайды. бір орында тұрып қаламын, бірақ қасымдағы адамның сөйлеп тұрған сөзін естіп тұрамын. жылына 2 рет сүлік салдырамын көмегі тие ме деп. Басымды бір аппаратқа да түсірттім. Диагноз: Цереброваскулярная болезнь. Дисциркуляторная энцефалопатия с гипертензионным синдромом. Артериальная гипертензия3 риск 2. МРТ заключение: ангиоэнцефалопатии. Гипоплазия обеихпозвоночных артерий деп берді. Бұл не ауру? Дәрігерлер ешнәрсе түсіндіріп айтпады. не істеуім керек? Үлкен үмітпен сіздерге хат жолдап отырмын.

Серик Карибай. врач-нейрохирург
Кешіресіз, бірак сіздің жазғанызды окуга болмайды. Маған электрондық поштаға хат жазыңыз.
Время создания: 07 Ноября 2012 14:21 :: Тип участия: Прямая специальность
Сергей Евгеньевич Агеев. психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ  "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
выложите фотозаключения
Время создания: 27 Декабря 2021 19:28 :: Тип участия: Другая специальность