Головні болі
«Неврология и нейрохирургия / Невролог (невропатолог)»
Вопрос №356330 :: (15.11.2010 21:28) :: Ответов: 2; Комментариев: 7
Сергій
Муж., 21 лет.
Чернівці
Доброго вечора мене звати Сергій, 21р., м. Чернівці, працю тренером. Останні 5 років дуже турбує головні болі, головні болі проявляються після навантажень але не завжди, якщо деякий період не займаюсь, і потім прихожу на тренування і даю мінімальне навантаження то появляються головні болі, я проходив МРТ голови ось такий ВИСНОВОК: МРТ-ознаки конвекситальної лікворної дисциркуляції та гіплоплазії лівої передньої сполучної артерії!!! Що можете порадити що з цим робити ? Як мені сказали це від народження!!!

Красняк Сергей Владимирович. невролог высшей категории
Сергей!Надо проверить сосуды шеи и головного мозга на УЗДГ,уточнить приток и отток крови по сосудам в полость черепа,проверить выраженность внутричерепного давления(по данным ЭХО-ЭГ) а уже потом оценить состояние и дать рекомендации.
Лучше всегда конечно очная консультация.
Время создания: 15 Ноября 2010 21:35 :: Тип участия: Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Вам потрібно звернутися до лікаря-невролога для призначення лікування.
Время создания: 16 Ноября 2010 08:02 :: Тип участия: Прямая специальность