МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНА ТОМОГРАФІЯ ГОЛОВНОГО МОЗКУ
«Неврология и нейрохирургия / Невролог (невропатолог)»
Вопрос №946426 :: (17.11.2016 14:20) :: Ответов: 3; Комментариев: 0
Оксана
Муж., 42 лет.
Україна Тернопіль
Скажіть будь ласка що означає коли МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНА ТОМОГРАФІЯ ГОЛОВНОГО МОЗКУ
зробила Висновок:МP-поодиноких вогнищ в обох лобних тім«яних частках головного мозку,які потребують динамічного спостереження.

Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Онлайн-чат: https://t.me/kantuev
Доброго дня!
Це означає, що є необхідність пройти повторне МРТ-дослідження через рік, щоб простежити розвиток процесу, або його відсутність!
Время создания: 17 Ноября 2016 19:03 :: Тип участия: Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Это еще ничего не означает. В связи с чем выполнялось исследование?
Время создания: 17 Ноября 2016 20:16 :: Тип участия: Прямая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку, Оксано!
Воістину нічого ЦЕ не означає. Бачити треба! Контрекст ситуації і самі дані томографії! Опишіть скарги і відправте мені на імейл архів з вмістом диска МРТ і повний протокол МРТ.
Время создания: 18 Ноября 2016 05:55 :: Тип участия: Другая специальность