Микроаденома Гіпофіза
«Неврология и нейрохирургия / Невролог (невропатолог)»
Вопрос №940832 :: (11.10.2016 11:51) :: Ответов: 2; Комментариев: 0
Анастасія
Жен., 26 лет.
Україна Козятин
Доброго дня.Моєму чоловікові 32роки.Були сильні головні болі,зробили МРТ ознаки правобічного фронтиту,двобічного етноїдиту,сфеноїдиту з випотом та дворічного гаймориту.До цього всього виявили мікроаденому гіпофізу 2мм.Чи може це бути на фоні вище вказаного діагнозу?Що порекомендуєте далі робити. Дякую.

Психотерапевт онлайн ™. Независимый консультант. Онлайн-чат: https://t.me/psihoterapevt_onlayn
Доброго дня, Анастасія!
Лікуванням вашого чоловіка повинні займатися два лікаря: лікар-ендокринолог і лікар-отоларинголог (ЛОР).
Будьте здорові!
Время создания: 11 Октября 2016 16:19 :: Тип участия: Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Аденома гипофиза и воспалительные процессы в придаточных пазухах носа - разные проблемы.
Время создания: 12 Октября 2016 22:03 :: Тип участия: Прямая специальность